.

.

Среќа Бебе Родено Кукла Облека одговара 43cm Бебе Родено Zapf Кукла 17inch Кукла Додатоци рачно изработени Дете Подарок Љубов Надеж Среќа 007

Среќа Бебе Родено Кукла Облека одговара 43cm Бебе Родено Zapf Кукла 17inch Кукла Додатоци рачно изработени Дете Подарок Љубов

DEN 204.96
DEN 144.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Состојба : Нова, не се користи, неотворена, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети) Напомена : Елементи, вклучувајќи облека само,не се вклучуваат на кукла. Ќе конкурираат партија фустан за Zapf бебе родено на сликата подолу е од мојот рачно изработени. Јас сум професионално seamstress кој работел во Милано за 5 години. Сакам Американска Девојка кукли толку многу и имам мал тим да направи сите мои убава облека, особено за нив, иако тие ќе одговара на повеќето други 17 инчи(43cm) кукли на вашиот избор, како и. Сите наши предмети доаѓаат од пушите и домашно милениче-free home.

Кон својствата

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Девојки
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Mfg Серија Број:
Моден
Број На Модел На:
XF007
Материјал:
Платно
Бренд Име:
LIN KUN
Тип:
Додатоци
Димензии:
Одговара 43CM Кукли
Предупредување:
ЗАДРЖИ ОГАН ДАЛЕКУ
Форма:
Одговара 43CM Кукли

Најдобри предлози во категоријата