.

.

52CM Бебе Меки Силиконски Кукли Раѓа Бебе Кукли снежана Принцеза Кукли Девојка Роденден Подароци Долга Коса Играчки Дете Партнер

52CM Бебе Меки Силиконски Кукли Раѓа Бебе Кукли снежана Принцеза Кукли Девојка Роденден Подароци Долга Коса Играчки Дете Партнер

DEN 3546.72
DEN 3370.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

52 CM Бебе Меки Силиконски Кукли Раѓа Бебе Кукли снежана Принцеза Кукли Девојка Роденден Подароци Долга Коса Играчки Дете Партнер
Опис :
Напомена : телото е платно
Големина : 52 см
Функција : Четири екстремитети може да биде подвижен
Материјал : Меки силиконски
Пакет се вклучени : еден сет( вклучувајќи Облека и Раѓање сертификат )

Кон својствата

Големина:
52CM
Тип На Објект:
Кукли
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Бренд Име:
NPK
Возраст Опсег:
2-4 Години
Предупредување:
Никој
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Карактеристики:
Цртан филм,DIY Играчка,Образовни,Модел,Мека
Форма:
1/4
Димензии:
52cm
Тип:
Моден Кукла,Matryoshka Кукла,Етничка Кукли,Бебе Кукли,Интерактивни Кукли,Полнети Кукли
Пол:
Девојки
Материјал:
Винил
Mfg Серија Број:
Ѕвезда На Производот
Батеријата:
Никој
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
A-523

Најдобри предлози во категоријата