.

.

1set=6pcs Минијатурни храна сцена модел кукла куќа додатоци мини 6 виски 1:12 1:6 Скала Класичните Играчки за Деца Скала Модели

1set=6pcs Минијатурни храна сцена модел кукла куќа додатоци мини 6 виски 1:12 1:6 Скала Класичните Играчки за Деца Скала Модели

DEN 268.80
DEN 228.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Бренд Име:
UbuyUsave
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ПВЦ
Тип:
Додатоци
Пол:
Девојки
Димензии:
no
Mfg Серија Број:
Начин на живот
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Форма:
1/12
Тип На Објект:
Кукла Додатоци

Најдобри предлози во категоријата