.

.

Нови 8pcs/многу Бесплатен Превозот Принцезата снежана и Седумте Џуџиња Мека Кадифен Играчки Кукла

Нови 8pcs/многу Бесплатен Превозот Принцезата снежана и Седумте Џуџиња Мека Кадифен Играчки Кукла

DEN 1589.28
DEN 1383.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Снег Бела Принцезата и Седумте Џуџиња Мека кадифен Кукла Играчки Мало
1set = 8pcs
Предмет : снежана и Седумте Џуџиња
Материјал : ПП Памук снежана Големина : 28 см висина ( 11 инчи ) Џуџиња големина : висина 20cm ( 8 инчи )
Боја : Како на сликата
Произведено во Кина
Одлично за собирање или како подарок

Кон својствата

Материјал:
Памук
Возраст Опсег:
5-7 Години
Димензии:
28cm
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Не Оган!
Број На Модел На:
Снежана Кадифен
Пополнување:
PP Памук
Карактеристики:
Полнети & Кадифен

Најдобри предлози во категоријата