.

.

10 Пара Различни Модни Симпатична Шарени Чевли На Високи Потпетици Сандали За Барби Облека Се Облекуваат Кукла Чевли Додатоци Најдобар Подарок Дете Играчки

10 Пара Различни Модни Симпатична Шарени Чевли На Високи Потпетици Сандали За Барби Облека Се Облекуваат Кукла Чевли Додатоци

DEN 71.04
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Повеќе објекти , Повеќе стил , Pls Кликнете , , , ,
Пакет Вклучувајќи : 10 Пара Мода Шарени Кукла Чевли На Високи Потпетици Сандали За Барби Кукла
(Која Големина Е За 11.5")
Внимание : Секоја серија на чевли е различен, боја на чевли ќе бидат различни, но стилот е иста.
Вашата Ќе Добие Ист Како На Сликата Шоу , 10 Пара Чевли
Answer : ___________________________ NOTE :
1.Нашата продавница бесплатен превозот начин се обични пакет поток, не може да се проследи. Со цел да се направи имате подобри шопинг искуство, се надевам купувачи изберете регистрирани логистика, поефикасен и побезбеден, може да се следат, или ако купувате од нашата продавница повеќе од $ 7 ние се обидуваме да се направи преку регистрирани логистика.
Ви благодариме! ^_^
2.Поради снимање состојба и Хардверски Уреди како што следи е brightness/contrast поставување и слично,може да има некои мали разлики помеѓу актуелната точка и тон на боја на слики шоу. Може Да Ги Добиете Истите Чевли, Ако Цел Повеќе Од Еден Пакет
Ab од нас :
1.Објектот доаѓа од другата страна на земјата, разбирање & пациентот е на чекање го цениме.
2.Вашиот поттикне нè прави да се движи напред.Ние го цениме многу за вашиот 5 Ѕвезди позитивни повратни информации ако сте ги задоволи со трансакцијата.
3.Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас ПРЕД да ја напуштат повратни информации,ние веруваме дека секој проблем може да се реши зависат добра комуникација.Ви благодариме!
Други Кукла Додатоци,Pls Кликнете На Сликата Подолу
Плаќање :
1.Ние ја прифатат плаќање Aliexpress поддршка.
2.Плаќањето мора да се заврши во 19 дена на аукција затворање.
3.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,вредноста на декларацијата,итн.) кога ќе се направи исплата,вие исто така може да ни порака.
Пратката И Ракувањето Со :
1.Пратката ќе се организира во рок од 3 бизнис дена откако плаќање е завршена.
2.Ве молиме да ја потврдите вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса.
3.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот објект по 45 дена откако ние испрати.
Враќање :
Ве молиме распрашајте се за сите прашања пред наддавање за да се избегне добивање на објект што не се задоволни.
Врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање на стварта.Врати објектот мора да бидат нови, unworn и во неговата оригинална состојба.
Софтвер продажба, не се враќа. Превозот и ракувањето со такси не се враќа.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
За нас :
Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ние топло очекуваме вашите 5 Ѕвезди позитивни повратни информации, ви Благодарам многу!

Кон својствата

боја:
Како што сликите покажуваат
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Девојки
Пластични Тип:
PC
Предупредување:
ПАКЕТ НЕ ВКЛУЧУВАЈЌИ КУКЛА
Материјал:
Пластични
Mfg Серија Број:
Моден
Димензии:
Одговара За 11.8(30cm) Кукла
BJD/SD Атрибут:
Чевли
Форма:
1/6
Број На Модел На:
1973-Сега
Тип:
Додатоци
Бренд Име:
XYBEI
забелешка:
Она Што Го Гледам Е Она Што Се

Најдобри предлози во категоријата