.

.

100pcs трговија на Големо Големо Куче Neckties се Меша 30 бои Големи врски за пет прилагодливи вратот од 35-60cm Врски за Големи Кучиња Куче Чешлање

100pcs трговија на Големо Големо Куче Neckties се Меша 30 бои Големи врски за пет прилагодливи вратот од 35-60cm Врски за Големи

DEN 4319.52
DEN 3888.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
Предмет : 100pcs Нова Голема Куче Neckties Големи врски за пет прилагодливи вратот од 35-60cm Симпатична Врски за Големи Кучиња Куче Чешлање Производи
Материјал : Полиестер & Памук
Големина : neckbands прилагодливи од 35-60 CM
КОЛИЧИНА : 10 0 PCS ( Мешавина БОЈА) ако треба да се избере бои,ве молиме да ни оставите порака. ви благодариме !
Фабриката директно продава, Голема Количина на залиха
Се враќа
Вашето задоволство е наш приоритет. Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! По добивањето на пакетот и да најдат предмети се неисправни, ве молиме да ни обезбеди некои photoes за размена или наплата.
Ние прифаќаме се враќа во рок од 30 дена по содржина испорака. Ве молиме овозможи 24 - 48 часа за одговори на вашата е-пошта . Понуди : Безусловна наплата / 100% задоволства / Надмине вашите очекувања Услуга : 100% Наплата / 100% Кредитни / 100% Замена / 100% Размена.
Постои временско ограничување, Не се Шегувам !!!

Кон својствата

Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Masue Домашни Миленици
Тип На Објект:
Вратоврска & Лак Вратоврска
Материјал:
Полиестер
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Име:
домашно милениче bowties
Бои:
микс боја
Пакет:
100pcs

Најдобри предлози во категоријата