.

.

Роденден Куче Облека Смешни Куче Костим за Мали Кучиња Пролет Јакни Милениче Облека Партија Костими Chihuahua Летна Облека 9C40

Роденден Куче Облека Смешни Куче Костим за Мали Кучиња Пролет Јакни Милениче Облека Партија Костими Chihuahua Летна Облека 9C40

DEN 619.68
DEN 372.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Роденден Куче Облека Смешни Куче Костим за Мали Кучиња Пролет Јакни Милениче Облека Партија Костими Chihuahua Летна Облека
Забелешка : може да Постојат 2-3 cm грешка предизвика рачни мерења . За две нозе, Облека , pls се обрне внимание на градите дебелина, И за четири нозе, мора да одговара за градите дебелина и назад должина. За одгледување кутре, ќе е подобро да се избере поголема големина.
Нешто што би сакале :
Надградба Услуга
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. Русија превозот режим на користење на "Ali Express Saver Превозот(Продавачот за Испорака Метод)" или "e Packet", И на што може да се добие следење на информации.
2.Ќе примите објектот треба да се преземат 15-45 работа дена(Бразил е 50-60 дена). Ако не сте добиле вашата пратка , ве молиме контактирајте со нас . Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
3. Наш основен превозот е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, еден нарачки над 5dollars ќе испрати Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Кина Пост Обичен Мал Пакет плус Следење на информации не е достапна.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Следење на информации е достапна.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш befoere ќе ни даде неутрален или негативен фидбек.( 1-2 дена за да ви даде разумен задоволство со решение )
2.Ако ви се допаѓа овој производ, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Прашање : јас не сум сигурен за големината ?
Одговор : не грижете се,ве молиме кажете ни за големината на вашето куче , ние ќе укажуваат на тоа големината за вас !
Прашање : Кога ќе го испрати мојата цел ?
Одговор : Ние обично испратите вашата нарачка од 2 до 5 дена.
Прашање : Ќе ве молам ниска вредност на мојот парцела ?
Одговор : Да,Ние обично го прават ова.
Прашање : Кога времето е крај и јас не се добие мојата парцела,Што треба да направам ?
Одговор : ни Испратите порака да се прошири на заштита за вас.
Прашање : Кога јас се колет,објектот е скршен или има и други проблеми.Што треба да направам ?
Одговор : ве Молиме контактирајте со нас што е можно побрзо и 1-2 дена подоцна, за да ви даде разумен задоволство со решение.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Шема:
Печати
Сезоната:
Есен/Зима
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
IDEPET
Големина:
Small to medium size dog
Дебелина:
Медиум
нов дизајн:
Висок квалитет
Чистење метод:
Рака Мие

Најдобри предлози во категоријата