.

.

2017 НОВИ Топло Молња Куче Грб Јакна Зимска Водоотпорен Миленичиња Куче Облека Мода За Chihuahua Мали Средни Кучиња Големина S-XXL

2017 НОВИ Топло Молња Куче Грб Јакна Зимска Водоотпорен Миленичиња Куче Облека Мода За Chihuahua Мали Средни Кучиња Големина

DEN 383.52
DEN 307.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Но, тоа трае околу 15-40 работа дена откако беше објавено.Нашата облека зема 'СМ' како единица.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).За да се обезбеди
ќе добиете по минимален данок,ние ќе го прогласи објектот со ниска вредност,било увоз задолжен е за вас.И кога ќе го одберете овој пратката начин,тогаш ние мислам дека ќе се согласите да ги прифатите овој
задоцнување ако се случи.Ние не можеме да брод Меѓународна
цел без Адреса/телефонски број.Сите нарачки се испраќаат во нашиот стандард пакување.
5,Бидејќи мерењето на секој човек е различен ,таму можеби 1-2cm грешки,ве молиме љубезно разбирање . 40 CM назад должина може да носат ист
големина фустан со 50 CM назад должина.
Внимание :
1,Две нозе облека ќе биде предмет на континуирана должина.Ве молиме потврдете го на пратката начин и плаќање,и ние ќе брод на производи за да можете што е можно поскоро,а потоа
ние ќе ви каже на следење на број;како и да е,вашиот предмет ќе се преземат добра нега кога ќе ја добијат.Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/Post code
/телефонски број,тоа се бара од страна на превозникот на Меѓународните Пратки. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.Ние ќе брод да ја стандардната адреса која ви нуди во Зачувам,ако
не информира нас.
3,Мерење на големината ве молиме да се релаксираат 2cm. Земавме овие фотографии од самите себе.
2 : Non-free shipping -EMS,E-пакети или DHL глобалната mail тоа е потребно околу 5 до 20 работни денови;ние препорачуваме да користите E-пакет и глобална е-mail пораки.Понекогаш ќе биде одложен до 41-61 работни денови поради царинските или други проблеми,како што се локални временски проблем,па тоа е потреба вашата доволно
трпение да чекаат на производи.54 см
Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка.
2017 НОВИ Топло Молња Куче Грб Јакна Зимска Водоотпорен Миленичиња Куче Облека Мода За Chihuahua Мали Средни Кучиња Големина S-XXL
Сезони : Есен, Зима
Стил : Симпатична Џемпер Грб Outwear
Материјал : 100% Топло Памук
Бои : темно сина/небото сино
Пакетот Вклучува : 1* Куче Облека
Големини : S / M / L / XL / XXL
Опис : Нов и висок квалитет на Вашето домашно милениче ќе се чувствувате многу кул и удобно кога се во пролет, есен и лето. Се надеваме на вашето разбирање.
4,Назад должина не вклучува опашката.Ние обезбедуваме 3 различни видови пратката услуги за различни барање како што следи :
1 : Бесплатен превозот?Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус & Продавачот за Испорака метод. Вашето домашно милениче ќе стане повеќе привлечни и динамични во толпата.Не постои апсолутна врска помеѓу Назад должина и тежина и големина.
Конверзија : 1 инч = 2.Ве молиме да се советува меѓународната испорака многу зависи од вашиот локален обичај, и поштенски услуги.
6,Ако имате било какви прашања ,ве молиме контактирајте со нас . Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
1. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Ние го задржуваме правото да се избере другите
превозникот соодветно.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип:
Кучиња
Сезоната:
Есен/Зима
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
Ултразвук Домашно Милениче
Шема:
Молња
Is_customized:
Yes
Градите longth:
32-52cm
Назад Должина:
20-40cm
Врат должина:
23-35cm
Употреба:
миленичиња куче, мачка есен зима памучна јакна грб
Применливи Раса Куче:
Универзална
Пакет:
Бесплатни Висок Квалитет OPP Вреќа
Функција:
Кул , мода, симпатична,убава
Преостанатиот Рок На Траење:
>12 Месеци
Шема:
Есен, Зима Куче Облека

Најдобри предлози во категоријата