.

.

Топло Куче Облека Зима Руно Внатре Куче Миленичиња Вест Кутре Облека Куче Јакни Windproof Мали, Средни И Големи Кучиња Облека

Топло Куче Облека Зима Руно Внатре Куче Миленичиња Вест Кутре Облека Куче Јакни Windproof Мали, Средни И Големи Кучиња Облека

DEN 335.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


НОВИ Топло Куче Облека Зима Руно Внатре Милениче Вест Кутре Облека Куче Јакни Windproof 8 Боја Облека за Средни и Големи Кучиња

Кон својствата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL
Тип:
Кучиња
Шема:
Цврста
Сезоната:
Есен/Зима
Бренд Име:
Petalk
Материјал:
Полиестер

Најдобри предлози во категоријата