.

.

HOOPET Нова Топла Продажба Пет Кучиња Облека Топло Памук-поместена Мали Уши Есен и Зима Вест

HOOPET Нова Топла Продажба Пет Кучиња Облека Топло Памук-поместена Мали Уши Есен и Зима Вест

DEN 390.72
DEN 360.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[Име] : Мали Уши Памук-поместена [Точка Бр.] : 15 Y0117 G [Миленичиња Облека Стил] : Слободното [Боја] : Пинк & N avy Сина
Големина на Вратот(cm)/инчен Градите(cm) Назад(cm) XS 22/8.66 25-30/9.84-11.81 20/7.87 S 26/10.23 30-35/11.81-13.78 25/9.85 М 30/11.81 35-40/13.78-15.75 30/11.82 L 34/13.38 40-45/15.75-17.72 35/13.77 XL 38/14.96 45-50/17.72-19.69 40/15.75 1 инч=2.54 см 1cm=0.3937 инчен

Кон својствата

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Шема:
Чиста Боја
Бренд Име:
Hoopet
Сезоната:
Есен и зима
Материјал:
Сатенски
Миленичиња Облека Стил:
Слободно време
Број На Производ:
15Y0117G
Погоден за:
куче, мачка

Најдобри предлози во категоријата