.

.

Смешни стил солидна кутре божиќ облека куче палто за божиќ милениче божиќ облека фестивал за мали миленичиња вклучувајќи и капи

Смешни стил солидна кутре божиќ облека куче палто за божиќ милениче божиќ облека фестивал за мали миленичиња вклучувајќи и капи

DEN 360.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ве молиме изберете вистинската големина пред цел,или било какви сомнежи ве молиме контактирајте со нас слободно
Смешни стил солидна кутре божиќ облека куче палто за божиќ милениче божиќ облека фестивал за мали миленичиња вклучувајќи и капи
Големина : XS S M L XL
Превозот информации :
Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот.
Настава : превозот времето е зависи од купувачот 's царинење време или виша Сила. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски начин како што следува :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1). Купувачот враќање на стоката до нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.
2). Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не't план да се направи нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ.
Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
3 Контактирајте со нас преку е-маил или нашиот трговија менаџер : cn1000658066, пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
Се надевам дека уживаат во шопинг со нас!

Кон својствата

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Шема:
Цврста
Сезоната:
Есен/Зима
Бренд Име:
ETHIN
Материјал:
Полиестер
Тип:
Кучиња
is_customized:
Yes
Должина:
XS S M L XL
Употреба:
облека
Применливи Раса Куче:
Средни Куче
Материјал:
берберски руно
Тежина:
150 g
Куче закуски Тип:
куче грб

Најдобри предлози во категоријата