.

.

Миленичиња Куче Сина Црвена Шарени Jumpsuit Облека, Облека за Сите Сезони Памук Топла Облека Слатки Кучиња Кутре Rompers Миленичиња Облека XS-XXL

Миленичиња Куче Сина Црвена Шарени Jumpsuit Облека, Облека за Сите Сезони Памук Топла Облека Слатки Кучиња Кутре Rompers Миленичиња

DEN 256.32
DEN 243.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Миленичиња Куче Сина Црвена Шарени Jumpsuit Облека, Облека за Сите Сезони Памук Топла Облека Слатки Кучиња Кутре Rompers Миленичиња Облека XS-XXL
Спецификација :
1. Боја : црвена,сина ;
2. Материјал : 100% Памук;
3. Категорија : домашни миленичиња куче jumpsuit облека;
5. Место на Потекло : An Hui, Кина;
6.Големина : XS,S,M,L,XL,XXL
7.Стил : Спортот;
Ве молиме прочитајте мерки внимателно,Кинески големина е различно од твое.
1.Ние обезбедуваме 3 различни видови пратката услуги за различни барање како што следи :
1 : Бесплатен превозот?Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус & Продавачот за Испорака метод.
Ние го избере Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус бесплатен превозот превозникот приоритет.Ние го задржуваме правото да се избере другите
превозникот соодветно.
Но, тоа трае околу 15-40 работа дена откако беше објавено.Понекогаш ќе биде одложен до 41-61 работни денови поради царинските или други проблеми,како што се локални временски проблем,па тоа е потреба вашата доволно
трпение да чекаат на производи.И кога ќе го одберете овој пратката начин,тогаш ние мислам дека ќе се согласите да ги прифатите овој
задоцнување ако се случи.
2 : Non-free shipping -EMS,E-пакети или DHL глобалната mail тоа е потребно околу 5 до 20 работни денови;ние препорачуваме да користите E-пакет и глобална е-mail пораки.
3 : Non-бесплатен превозот DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ,Тоа трае околу 3-7 работни денови;
Нормално ние го избере кина пост како превозник,во исто време ние го задржуваме правото да се избере побрзо превозникот за вас.
2.Ве молиме да се советува меѓународната испорака многу зависи од вашиот локален обичај, и поштенски услуги.За да се обезбеди
ќе добиете по минимален данок,ние ќе го прогласи објектот со ниска вредност,било увоз задолжен е за вас.
3.Ве молиме потврдете го на пратката начин и плаќање,и ние ќе брод на производи за да можете што е можно поскоро,а потоа
ние ќе ви каже на следење на број;како и да е,вашиот предмет ќе се преземат добра нега кога ќе ја добијат.
4.Сите нарачки се испраќаат во нашиот стандард пакување.Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/Post code
/телефонски број,тоа се бара од страна на превозникот на Меѓународните Пратки.Ние не можеме да брод Меѓународна
цел без Адреса/телефонски број.Ние ќе брод да ја стандардната адреса која ви нуди во Зачувам,ако
не информира нас.И телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса,Кога пратката се врати
бидејќи на вашите погрешни информации како што се Име/Адреса/Post code/телефонски број,ние не се
одговорен.Сите трошоци се должи на погрешни информации ќе биде дадена со себе.
1.Нашата облека зема 'СМ' како единица.
2.Не постои апсолутна врска помеѓу Назад должина и тежина и големина. 40 CM назад должина може да носат ист
големина фустан со 50 CM назад должина.
3.Но големината е клучен фактор во големина на копче.
Совети : Големина на табелата е само за референца со мерења на грешка од 1-2cm,тоа е нормално,не на квалитет проблем,ве молиме да ни даде љубезно ве молиме да се разбере.
1.Пред наддавање,ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите на вашите прашања,Тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши
прашања,но ве молиме да се земе еден момент за да прво прочитајте ги сите информации што се обезбедени тука каде што вашиот повеќето прашања'
се одговори.
2.Ако не е,тогаш можете да контактирате со нас од трговија со датотеки, или преку е-маил,ние ќе одговориме на вашите прашања во рамките на 1-6hours.

Кон својствата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип:
Кучиња
Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
Ултразвук Домашно Милениче
Шема:
Шарени
Is_customized:
Yes
Должина:
30-55
Употреба:
Мало куче облека
Применливи Раса Куче:
Универзална
Преостанатиот Рок На Траење:
>12 Месеци
Oringinal место:
AnHui Кина
превозот:
Превозот во Светот
Големина:
Photos Show
Функција:
Кул, мода, симпатична,убава
Продажбата тип:
Мало И Трговија На Големо

Најдобри предлози во категоријата