.

.

12Pcs/set Кутре ID Идентификација Јаки Прилагодливи Најлон Мали Миленичиња Куче Маче Multicolor Ѓердан Куче Јаки Милениче Материјали

12Pcs/set Кутре ID Идентификација Јаки Прилагодливи Најлон Мали Миленичиња Куче Маче Multicolor Ѓердан Куче Јаки Милениче Материјали

DEN 86.88
DEN 83.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


12 Pcs Кутре ID Идентификација Јаки Прилагодливи Најлон Мали Миленичиња Куче Маче Multicolor Ѓердан Куче Јаки
Карактеристики
Сосема Нов и висок квалитет.
Лесен за употреба и чисти,тоа исто така може да се перат.
Можете или да го држи јака назад кон себе или за лесно намалување на должината на вашиот избор.
Лесно прилагодување на јаки како кутре или маче расте.
Направени од високо квалитетен материјал,тоа е мека,трајни и еднократно.
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот кутре секојдневно да бидете сигурни дека јака е изгуби доволно (околу 2 прста треба да се вклопуваат помеѓу јака & врат)
Спецификација :
Материјали : Најлон + Платно
Боја : Mutilcolor
Големина : Прибл. 35cm*1.0 cm/13.77*0.39"
Напомена :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.
12 X Милениче Јаки
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Големина:
as show
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
VKTECH
Функција:
Отцепување
Сезоната:
Сите Сезони
Јака Тип:
Основни Јаки
Шема:
Цврста
Тип:
Јаки
Материјал:
Најлон + Платно
боја :
Mutilcolor
Големина на:
Прибл. 35cm*1.0 cm/13.77*0.39
Објектот:
Кутре ID Идентификација Јаки
Тип:
домашно милениче додатоци

Најдобри предлози во категоријата