.

.

Домашно Милениче Мачка Куче Лак Вратоврска Јака Вратот Додаток Ѓердан Јака Кутре Светла Боја Милениче Bowtie Многу

Домашно Милениче Мачка Куче Лак Вратоврска Јака Вратот Додаток Ѓердан Јака Кутре Светла Боја Милениче Bowtie Многу

DEN 34.56
DEN 25.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакет потребите 20 - 60days да стигнат до вас,понекогаш ,тоа трае повеќе денови . Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Моден Прилагодливи Миленичиња Куче Шамија Јака Neckerchief Прилично Шарени Кучиња, Јаки Кученце Куче СТП Кожа Јака 4 Големини 5 Бои
Функција :
Тие се брилијантни куче додатоци за свадби, Божиќ партии или било фенси собир каде што ќе го имам во забавува.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mailможе да се провери информациите за сите на патот.
Овие пет лак врски, исто така може да се носи со вашата мачка, зајак или било кожен пријател, кој може да се направи со еден допир на класа.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Пакетот вклучува
1 x Миленици bowtie
Топло предвид пред Цел :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус/ Преку продавачот превозот начин-следење на број може да проверите само информации во продавачот' земја, нема информации во купувачот' s земјата.
Бразилецот пријатели ве молиме да обрнете внимание :
1. ако ви треба целосна следење,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ", и да додадете дополнителни пари за следење. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Се надеваме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален ( 3 ѕвезди )или негативна повратна информација (1-2 ѕвезди ), Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми и ве молиме да ни веруваат !
. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО
И Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress !
1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Значи, ако сте задоволни со нашите производи ,се Надевам, ќе може да љубезно ни даде Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди )
2.Тоа треба да трае околу 20 - 60days да стигнат до вас.Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ
НЕ Е ПРАШАЊЕ ШТО ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ИЛИ ЗАМЕНА. 100% ви Препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Да се обезбеди целосна име. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Мора да се третираат за вашето домашно милениче оваа година или убав подарок за секој кој сака своето куче да биде во тренд!
Овие лакови се погодни за вратот обемот на 25-45см и да се прилагоди на големината за да се создаде совршено се вклопуваат.

Кон својствата

Големина:
Adjustable
Тип:
Кучиња
Куче Подигнат Тип:
Никој
Тип:
Јаки
Бренд Име:
GoldCister
Материјал:
влакна
Куче Поводник Тип:
Никој
Сезоната:
Сите Сезони
Јака Тип:
Основни Јаки
Шема:
Цврста
Функција:
прилагодлив
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Dropshipping:
Поддршка
Пакување:
безбедност
Bowtie големина:
5*9CM
Одговара:
за вратот обемот на 25-45см домашни Миленици
Број На Модел На:
DY141
Јака Тип:
куче лак вратоврска јака

Најдобри предлози во категоријата