.

.

1PC прилагодливи куче трчање, џогирање поводник половината доведе јака за кученце куче спортски одење поводник појас пад на превозот

1PC прилагодливи куче трчање, џогирање поводник половината доведе јака за кученце куче спортски одење поводник појас пад на

DEN 156.48
DEN 149.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1 PC прилагодливи куче трчање, џогирање поводник половината доведе јака за кученце куче спортски одење поводник појас пад на превозот
Функција :
Удобно hands-free работи поводник со брзо ослободување и повторно да го вклучите
Рака слободни куче поводник за дневно пешачење и одење џогирање
Висок квалитет најлон материјал силен и издржлив
Брзо ослободување тока, лесно и исклучување
Вртливата кука,лесно прикачување и ослободување
Совршен за мали и големи кучиња 2.5 kg
Три Делови : Половината Појас + Куче Поводник + Врска дел
Состојба : 100% сосема нов
Материјали : Најлон
За Големина На :
Поводник големина : 78-140cm
Ширина : 2.5 cm
Конекција дел големина : 16*2.5 cm
Куче тежина : 5kg-150kg
Човечкото тело половината големина : 58-100cm

Кон својствата

Големина:
Same size
Тип:
Кучиња
Шема:
Цврста
Бренд Име:
eTya
Материјал:
Најлон
Функција:
Отцепување,Брзо Ослободување
Тип:
Се поставува
Сезоната:
Сите Сезони
Куче Подигнат Тип:
Никој
Јака Тип:
Основни Јаки
Куче Поводник Тип:
Рацете Слободни Leashes

Најдобри предлози во категоријата