.

.

извод од мечка цртан филм кинески крстот бод модели Крст-Бод колекции платно вез се сметаат diy 14ct деца соба

извод од мечка цртан филм кинески крстот бод модели Крст-Бод колекции платно вез се сметаат diy 14ct деца соба

DEN 744.00
DEN 417.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Топ Одделение,Со Висок Квалитет
Квалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.
14-КАРАТНО
црно платно,не отпечатена на платно.
крпа големина : 25*30 см
големина на слика : 15*20cm
количина : 1 парчиња
теми : памук
рамка : не се вклучуваат рамка
комплет вклучува : конци,игли,цртежи,платно

Кон својствата

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Бренд Име:
JOYAUTUM
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
Транспарентен кеси

Најдобри предлози во категоријата