.

.

Везана Занает DIY DMC 14CT Unprinted Целосна Вез се Сметаат Цвет Вазна Sunflowers Шема Крстот Бод Колекции Дома Декор

Везана Занает DIY DMC 14CT Unprinted Целосна Вез се Сметаат Цвет Вазна Sunflowers Шема Крстот Бод Колекции Дома Декор

DEN 2301.60
DEN 1266.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ако не можете да ги пратите пратката или збунети, ве молиме порака на нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Скицата *1.По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за i 5.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА! Почитувани, се обрне внимание! 1. Некои времето не можеме да го контролираат транспорт време, бидејќи на одмор ,лошите временски услови(како снег бура дена )и вашата земја царинење брзина бавно ,но ние ќе се обидеме да го избере најдобриот транспорт беше во вашата земја. Answer : ___________________________ Note : ( Не надвор рамка ) -Опис : 1. Ви благодарам многу! Се надеваме дека ќе им даде 5 ѕвезди и добри евалуација.Моделот е отпечатена на платно(11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе исчезне. Ви благодариме многу
Ние прифаќаме Alipay.( 14 CT )ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод.5 cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1.Нашата цел е задоволството на клиентите! Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Бразил и Аргентина царинење се многу бавно.
Ние ќе испрати предмети во рок од 2-5days (работни дена, Не празник сезони)по уплатата се потврди со платформа.голема цел ,голем попуст.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашето задоволство е многу важна за нас. Embroider теми *доволно.ако сакате да трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас .Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. Ако сте задоволни со yourgoods, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за помалку од 2kg стоки во 15-60 работни дена, Ако треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress.
- Имајте на ум :
1.( 11 CT )ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод.имаме 11 CT печатени во собата и 14 CT печатени во собата и 14 CT бело платно поставено. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Embroider игла *2. -Информации : Бода : 250w x 240h Моделот Големина : За за 45,4 x 43.Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ.ви благодариме многу . Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена . ве молиме изберете еден ви треба-answer : ___________________________ Note : Ние продаваме дијаманти сликарство, 11ct крстот бод / 14ct unprinted крстот бод, лента везови перници /бод се полу-готови производи! Боја треба да се погледне за производот што го добиваат,ве молиме да не се отвори спорот поради големината и бојата неусогласеност.

Кон својствата

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Стил:
Европа
Бренд Име:
Златна Panno
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
Ткаенина Тип:
Памук
Е Прилагодена:
Yes
Моделот Големина:
За за 45,4 x 43.5 cm
Тема:
Sunflowers / Сценски
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Стил:
недовршениот крстот бод сет
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Најдобри предлози во категоријата