.

.

Новодојдени Кинески Стил Цвеќиња Печатени Крпа Поставува Памук 32 Акции Крпи Класичната Цвеќиња Печатени Крпа Поставува 3PCS/Многу

Новодојдени Кинески Стил Цвеќиња Печатени Крпа Поставува Памук 32 Акции Крпи Класичната Цвеќиња Печатени Крпа Поставува

DEN 1533.12
DEN 1089.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Новодојдени Кинески Стил Цвеќиња Печатени Крпа Поставува 100% Памук 32 Акции Крпи Класичната Цвеќиња Печатени Крпа Поставува 3 PCS/Многу драги пријатели, добредојдовте во мојата продавница, квалитетот на производот е добар. И сите големини и дизајни се во парк. немојте да се грижите за ништо.
Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 100% Памук Количина : 3pcs Бања Големина : (Приближно) 70x140cm Лице Големина : (Приближно) 34x75cm Конверзија : 1 cm = 0. 393 инч, 1 инч=2.54 см Пакување Листа : 3 крпи во иста боја (1 Бања Пешкир + 2 Лице Крпи) Боја : Како на сликата шоу
Известување : Поради светлината и на екранот разлика. објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Ако ви треба различни бои, pls ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате или оставете порака на вашето барање, кога ќе ја поставите вашата цел.
​ ​ ​ ​ ​ ​ ​​
Испорака :
1.Ние брод на стока на светот.
2.Сите цел ќе биде брод во 2-7days, обично ние брод на стоките во 24hours по приемот на плаќање.
3.Ние брод на адресата која е предвидено од страна на aliexpress, па pls бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и до датумот.Ние не сме одговорни за погрешно или undelivery адреса.
4. Ако имате посебни барање за shippment, можете да контактирате со нас или оставете порака, ние ќе се обидеме да задоволни со тебе.
Напомена :
Нашата цел е да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг со нас.Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. И тоа е многу важно за нас. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Ве молиме ни e-mail или контакт со нас пред да замине 1 или 2 ден или негативна, неутрална реакција, или отворање на спорот. Ние разбираме вашата загриженост и фрустрации можеби ќе треба, Ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Ве молиме да ни даде шанса да се решат проблемите . Ние ви благодариме за вашите напори да се направи оваа продажба и купување искуство среќен.
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да ви одговори во 24hours во најголем број на случаи.

Кон својствата

Апсорпција:
5s-10-ти
Расположливиот:
No
Обликот:
Ролна
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
JX-G007
Тип:
поставете крпа
Бренд Име:
DOBOXUAN
Тежина:
600g
Шема:
Печатени
Функција:
Компресирани
Стил:
Dobby
пакување листа:
1 Бања Пешкир + 2 Лице Крпи
боја:
црвена сина
Се соочуваат со крпа големина:
34x75cm
Бања Крпа големина:
70x140CM
Возрасна Група:
Возрасни лица
ID:
Кинески Стил Цвеќиња Печатени Крпа Поставува

Најдобри предлози во категоријата