.

.

2017 Зима Плус Големина 4XL 5XL Машки Солидна Фустан, Кошула и Топло, Долг Ракав Сомот Термички Секојдневен Зима голема големина Mens Тенок Одговара Кошули

2017 Зима Плус Големина 4XL 5XL Машки Солидна Фустан, Кошула и Топло, Долг Ракав Сомот Термички Секојдневен Зима голема големина

DEN 1786.08
DEN 911.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
Asia M 52 to 57kg, Asia L 58 to 62kg, Asia XL 63 to 67kg, Asia XXL 68 to 73kg, Asia 3XL 74 to 82kg, Asia 4XL 83 to 88kg, Asia 5XL 89 to 95kg
Бренд Име:
GODLIKE
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Јака:
Стенд
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
М-5XL
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Еден Гради
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи

Најдобри предлози во категоријата