.

.

Нови Лето Воена Маскирна Мажите Т-маица Тактички Армијата Борба против O Деколте, T Кошула Мажите Брз Сува Кратко Sleeve Кавер-Облека

Нови Лето Воена Маскирна Мажите Т-маица Тактички Армијата Борба против O Деколте, T Кошула Мажите Брз Сува Кратко Sleeve Кавер-Облека

DEN 844.80
DEN 431.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Нови Лето Воена Маскирна Мажите Т-маица Тактички Армијата Борба против O Деколте, T Кошула Мажите Брз Сува Кратко Sleeve Кавер-Облека
Опис :
1. повик за Нови т кошула мажите Тактички Армијата Борба Т Кошула
2. мажите т кошула памук секојдневен т кошула кратко sleeve
3. Моден Моделот т кошула, совршен со фармерки и неформални панталони.
4.Големина : M L XL XXL 3 XL
5.Сите мажи т кошула е Печатена Форма.
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
 Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Функција:
Брз Сува
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Боја:
Kryptek Маскирна
Стил:
Лов, Велосипедизам, Пешачење, Качување, Риболов
Материјал:
Lycra,Полиестер

Најдобри предлози во категоријата