.

.

2018 нова Кошула мажите памук, Лен долг Ракав Шарени Кошула за човекот тенка Мода Лен Кошула Лен Мажите Облека големина М-3XL

2018 нова Кошула мажите памук, Лен долг Ракав Шарени Кошула за човекот тенка Мода Лен Кошула Лен Мажите Облека големина М-3XL

DEN 1578.24
DEN 947.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ве молиме Следете ги нашите продавница , ќе добиете ВИП Попуст
(Друг Намалување на 2% ) Лен Облека за Перење И Одржување Миење 1, хемиско чистење, вода за перење може да се прифати. Хемиско чистење е најдобро. 2, пред вода за перење, во 30-50 целзиусови степени вода натопете за 10 минути. 3, детергент за избор неутрални . 4, миење на рацете, не извивам премногу тешко . потоа Плочка, се исуши природно. 5, 80% + исуши, може да се високи-температура пеглање, облеката ќе биде повеќе мазна . 6, машина за перење, не заборавајте да користите анти-навремено функција, тоа не е дозволено да се фрли вода . Одржување 1, чуваат на ладно, суво и вентилирани место. 2, треба да се исчисти пред чување, за да се избегне грешки. 3, ако остарел, натопени со кислород содржат детергент за некое време, чиста, сува природно. 4, не се стави лен облека во cedar дрво гардероба. Услуга 1 : ве Молиме пополнете во правилна примачот адреса : Комплетни, точни примачот информации ќе ви помогне да се добие пакет за вашата адреса побрзо. Целосната адреса на информации треба да ги содржи следниве информации : Примачот име : (ве Молиме да го користите името на службена исправа) примачот адреса : Улица име и презиме, домашна број (стан број), име на окружниот 2 : превозот и време : a) : Ние ги испратите сите пакети може да се следи б) : Нормално е потребно 15-45 дена да пристигне во повеќето земји, во зависност од земјата.Ако ви треба побрзо услуга, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници! Ако не го добиете вашиот пакет за 60 дена(бразил : 90 дена), ние ќе рефундирање на вашите плаќање во целост или испрати назад до тебе. Вие не ќе имате било каква загуба! 3 : Големина информации : Нашата големина е големината на Кина во Азија , па така купувачите мора внимателно да се провери големината на информации пред купување, сите големина информации се мери со физичката големина на информации, купувачи како да се Избере вистинската големина? Ве молиме мерка вообичаениот носат облека податоци, информации, тогаш се однесуваат на големината на информации, одберете ја вашата големина и слични на нашата големина! 4 : Комуникација : Ние работат по 12 часа на ден (освен за викенди и празници),Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе одговорат на вашето барање во рок од 1-12 часа .Ние ќе ги пратите на статусот на секој пакет за време на извршување на нарачката. Ние ќе ве контактираме ако вашиот пакет пристигнува во локалната област. Ако не сте примиле пакетот, ние ќе ве контактираме. Ве молиме бидете во контакт со нас!

Кон својствата

Големина:
Asian size M, Asian size L, Asian size XL, Asian size 2XL, Asian size 3XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Материјал:
Полиестер Влакна,Лен,Памук
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Број На Модел На:
Кошула-713
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
кинески стил
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Twill
Бренд Име:
MOGELAISI
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Пак надолу Јака
Шаблон Тип:
Шарени
Бои:
бела,сива,темно сина,црна
Азија големина:
M,L,XL,XXL,XXL
Ткаенини:
78% Лен + 5% Памук+17% Полиестер Влакна
Стил:
Лен & памук Маица

Најдобри предлози во категоријата