.

.

CETIRI Мажите Кошула за Мажи Хавајски Кошула Зелена Памук Плус Големина Фенси Облека Кошули За Мажи Chemise Homme Camisa Palmeiras Overhemd

CETIRI Мажите Кошула за Мажи Хавајски Кошула Зелена Памук Плус Големина Фенси Облека Кошули За Мажи Chemise Homme Camisa Palmeiras

DEN 2225.76
DEN 1447.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Топло Совети : за Да се избегне да не наоѓање на вашите омилени предмети,ве молиме Додадете Количка или да Додадете Желба листа однапред!
Информација За Производот :
1. 100% Памук , Пред-Shrunk ,Кокос Копчиња , Класичен Хавајски Печати.
2.Совршен "Секојдневниот Хавајски Кошула".
3.Убава секојдневниот Хавајски кошула доведена до вас од страна на Хаваи Hangover. Оваа маица е сите Хавајски елементи во мирна печатење што го прави навистина убаво за секојдневна употреба.
Повеќе Хавајски кошула ,можете исто така да купите ~
Големина Информации
1.Оваа кошула е стандард НАС големина.Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики. 2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
chemise homme
Sleeve Должина(cm):
Краток
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Стил:
Повик
Јака:
Плоштад Јака
Шаблон Тип:
Флорални
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
CETIRI
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Крпа стил:
Плажа Кошула
Дише:
добро
Маица Предност:
Удобно и деликатна
Подарок за:
Дечко/Татко/Глава/Пријател
пакување листа:
Една Маица
Големина:
S M L XL XXL
Продавачот Услуга:
Одлични
боја:
Зелена
Стил 2:
хаваи кошула

Најдобри предлози во категоријата