.

.

Kawaii Гума Големи Овошје Торта Хамбургер Храна, Пијат кока кола Гумичка За Деца Новина Канцелариски Дете Подарок Играчка Симпатична

Kawaii Гума Големи Овошје Торта Хамбургер Храна, Пијат кока кола Гумичка За Деца Новина Канцелариски Дете Подарок Играчка Симпатична

DEN 72.96
DEN 62.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


големина на :
Кокс : 3.5 см * 1.8 cm
Сендвич : 2.8 cm * 2.5 cm * 1.1 cm
Хамбургер : 2.7 cm * 1.4 cm
Француски помфрит : 3cm * 2.3 см *1.5 cm
Жешка куче : 3.6 cm * 1.9 cm *1.1 cm

Кон својствата

боја:
Бела
Тип:
Гумичка
Гумичка Тип:
Молив Гумичка
Гумичка Материјал:
Гума
Број На Модел На:
L8228
Бренд Име:
mengtai
Возраст:
>6 години
Новина:
Фантастична
Гумичка Стил:
Канцеларија Гумичка
дизајн:
Храна

Најдобри предлози во категоријата