.

.

20pcs=10set L12 Црвено Т Тип Брз Splice Crimp Терминал Жица Погодно Конектор За Стандард 0.5-1 Жица Линија Бесплатен Превозот

20pcs=10set L12 Црвено Т Тип Брз Splice Crimp Терминал Жица Погодно Конектор За Стандард 0.5-1 Жица Линија Бесплатен Превозот

DEN 58.56
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Пакет Вклучуваат : 20pcs=10set Терминал
Големина на : 34*11.3*11.4 мм
МАКСИМАЛНА Струја : 10 A
Се применуваат Стандардните 0.5-1 Жица

Кон својствата

Бренд Име:
ELECAPITAL
Број На Модел На:
жица конектори за кабелот
is_customized:
Yes
Тип:
Crimp Терминал

Најдобри предлози во категоријата