.

.

50pcs црвено рамен FDFD Женски+Машки Лопата Изолирани Електрични Жици Crimp Терминал Конектори црвена

50pcs црвено рамен FDFD Женски+Машки Лопата Изолирани Електрични Жици Crimp Терминал Конектори црвена

DEN 69.60
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип:
Splice
Број На Модел На:
FDFD1.25-156
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата