.

.

60pcs Брз Splice Заклучување Жица Конектори Mayitr CH2 2Pins Електричниот Кабел Терминали 20x17.5x13.5mm

60pcs Брз Splice Заклучување Жица Конектори Mayitr CH2 2Pins Електричниот Кабел Терминали 20x17.5x13.5mm

DEN 249.60
DEN 137.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


60pcs Брз Splice Заклучување Жица Конектори Mayitr CH2 2 Pins Електричниот Кабел Терминали 20x17.5x13.5mm
BI0002737-2
Спецификација :
Бренд нови
Тип : 2 Pin Конектор
Боја : бела, како слика покажува
Големина : прибл. 20*17.5*13.5 мм
Количина : 60pcs
Широко се користи во врска жица
Ја спречува жица од shorting надвор
Одлично за прислушување во жици да тест
Се користат со машки брз disconnect за лесно и безбедно спојување во проводници
Пакет се вклучени :
60pcs x брз splice wire конектор (други додатоци не се вклучени)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Кон својствата

is_customized:
Yes
Тип:
Splice
Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
Брз Splice Жица Конектори

Најдобри предлози во категоријата