.

.

10pcs 2 PIN Радио Слушалка за KENWOOD Retevis H777 RT-5R BAOFENG УВ-5R BF-888S TYT Шунка Радио Воки Токи Hf Transceiver C011

10pcs 2 PIN Радио Слушалка за KENWOOD Retevis H777 RT-5R BAOFENG УВ-5R BF-888S TYT Шунка Радио Воки Токи Hf Transceiver C011

DEN 907.20
DEN 771.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Напомена : Ако вашата токи-токи тип не е на листата погоре, ве молиме да видам други предмети или испратете ни го вашиот број на модел, тогаш, ние ќе ви помогнат да го најдете оној кој одговара за вас. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена . Повратни информации : Пет ѕвездички искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добра оценка. Ние ќе ви даде задоволителен одговор како е можно поскоро. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета! 3. Има далечински микрофон со притисни за разговор копчето можете да клип насекаде. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Тип
Тајните Акустична Цевка Слушалка За Kenwood
За Kenwood KPG
KPG27 D, KPG29 D,KPG48 D, KPG49, KPG55 D, KPG56 D, KPG62 D, KPG66 D, KPG69 D, KPG70 D,KPG74 D, KPG75 D, KPG77 D, KPG82 D, KPG87 D
За Kenwood ТА
TH-D7, ТИ-D7 A, ТИ-D7 AG, ТИ-D7 E, ТИ-F6, ТИ-F6 A, ТИ-F7, ТИ-F7 E, ТИ-G71, ТИ-G71 A, ТИ-G71 E, ТИ-К2, ТИ-K2 A, ТИ-K2 E, ТИ-K2 ET, ТИ-21, ТИ-21 AT, ТИ-21 BT, ТИ-22, ТИ-22 A, ТИ-22 AT, ТИ-22 E, П-25, ТИ-26, ТИ-27, TH-28, TH31 AT, TH31 BT, TH41 AT, TH41 BT, ТИ-42, ТИ-42 A, ТИ-42 AT, ТИ-42 E, ТИ-45, ТИ-46, ТИ-47, ТИ-48, ТИ-55, ТИ-75, ТИ-77, ТИ-G71, ТИ-205, ТИ-215, ТИ-225, ТИ-235, ТИ-235 A, ТИ-235 E, ТИ-315, ТИ-415,
За Kenwood TK
TK-208/308,TK-220/320,TK-240/340,
TK-240 D/340 D,TK-248/348,
TK-250/350/353,
TK-260/360,TK-260 G/360 G,
TK-270/370,
TK-270 G/370 G,
TK-272 G/372 G/373 G,
TK-278 G/378 G/388 GPro Разговор,TK-430/431, TK-2100/3100 Pro Разговор,TK-2102/3102
Про-Моќ,TK-2107/3107
Про-Зборување,TK2207,TK3207,TK-2160/3160,
BAOFENG
Речиси Сите : UV5 R, BF-480/490/320/V6/V7/V8/658/520/530/999/888/777/666 S/777 S/888 S
За HYT
TC286 386 2685 3865 6685, ТЦ 278 378 388, ТЦ 2100 2088
PUXING/
QUANSHENG/LINTON/
TYT итн
Речиси Сите со две pin приклучокот, поранешен pin дијаметар од 3,5 мм и 2,5 mm во дијаметар по pin, двојно pin од 8 mm рок, 11 mm центар на растојание од 2 pin. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Пакетот Вклучува : 10 X 2 PIN Слушалка МИКРОФОН Слушалки За KENWOOD Радио
Плаќање : 1.
10pcs 2 PIN Радио Слушалка за KENWOOD Retevis H777 RT-5 R BAOFENG УВ-5 R BF-888 S TYT Шунка Радио Воки Токи Hf Transceiver C011
Опис Сите на нашите предмети се Сосема Нови. Со прилагодување на earplug во уво кука може да се прилагоди на повеќето удобно ориентација, и earbud се вклопува удобно во лево или десно уво со лесно и чува вашите приватни разговори. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Враќање : 1. Превозот : 1. Две-пински стандарден дијаметар : Уво 3.
•Поврзани сајтови : ноќни клубови, барови, макбаскет, безбедност, ресторани, хотели, аеродроми, казина, фабрики за производство, конвенции , концерти, магацини, и бучни околини. Простор на две-пински : 11mm. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Апликации :
•Соодветниот персонал : полицијата, војската, нешто големо, и бизнисмен .
Применливи Модели : Речиси Сите бренд двонасочна радио на Кина. Ве молиме контактирајте со нас во времето. Боја : Црна. Ви благодариме за вашето разбирање. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/ Трансфер/ Western Union/webmoney/ TT / Qiwi паричникот /Boleto! 2. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Earplug може да се ротира лево и десно ушите и носат удобно. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.

Кон својствата

Димензии:
за kenwood радио
Is_Display:
No
Складирање Канал:
зависи од радио
Бренд Име:
RETEVIS
Максимален Домет:
3km-5км
Број На Модел На:
C011
Разговор Опсег:
зависи од радио
Тип:
Додатоци
Фреквентен Опсег:
зависи од радио
Воки Токи Тип:
Преносни
Воки токи додатоци:
воки токи слушалка
Воки токи слушалки:
Воки Токи
2 начин на радио:
hf transceiver

Најдобри предлози во категоријата