.

.

Рачни Воки Токи Vimoto V3 V6 V8 Bluetooth Шлем Слушалки Посебни Connenting Кабел за Kenwood Baofeng УВ-5R двонасочна Радио

Рачни Воки Токи Vimoto V3 V6 V8 Bluetooth Шлем Слушалки Посебни Connenting Кабел за Kenwood Baofeng УВ-5R двонасочна Радио

DEN 671.04
DEN 356.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Vimoto V3 V6 V8 Bluetooth Шлем Слушалки Посебни Connenting Кабел за Kenwood Baofeng УВ-5 R двонасочна Радио Рачни Воки Токи

Кон својствата

Фреквентен Опсег:
врз основа на радио
Тип:
Додатоци
Максимален Домет:
3km-5км
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YIDATON
Број На Модел На:
Поделба линија К слушалка за Kenwood Baofeng
Воки Токи Тип:
Преносни
Складирање Канал:
врз основа на радио
Димензии:
Како слик прикажани
Разговор Опсег:
врз основа на радио
Is_Display:
No
за Kenwood радио Baofeng:
Слушалки Посебни Connenting Кабел
рачни воки токи:
за baofeng Vimoto слушалка кабел
за kenwood радио:
Bluetooth Шлем Слушалки Посебни Connenting Кабел
cb радио:
Мобилен Transceiver Автомобил
радио communicator:
аматерски радио
дигитален радио:
Двонасочна Радио
Комуникациска Опрема:
Воки Токи

Најдобри предлози во категоријата