.

.

Воки токи торба Случај Носителот MSC-20D Најлон футрола За Kenwood BaoFeng УВ-5R УВ-5RA УВ-5RB УВ-5RC УВ-Б5 УВ-Б6 BF-888S Торба

Воки токи торба Случај Носителот MSC-20D Најлон футрола За Kenwood BaoFeng УВ-5R УВ-5RA УВ-5RB УВ-5RC УВ-Б5 УВ-Б6 BF-888S Торба

DEN 346.56
DEN 281.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Воки токи торба Случај Носителот MSC-20 D Најлон футрола За Kenwood Bao Feng УВ-5 R УВ-5 RA УВ-5 RB УВ-5 RC УВ-Б5 УВ-Б6 BF-888 S Торба
Тоа одговараат за повеќето радија во сегашниот пазар.Тоа е прилично добар избор за прилагодливи interphone и дигитална камера со големина 125*63*35mm.Половината виси,градите виси,рамо виси се достапни.
Економски,удобен и комунални услуги.
Карактеристики : Најлон материјал,носат и еластична бенд на двете страни. Различни метод на истрошеност се достапни за различни лице. Ширина на рамо, рака е 2.3 метар кој го направи менување на големината лесно,и needn не да се прилагоди секој пат кога ќе се носат. Тоа остава рацете слободни,безбеден и удобен Одговараат за полицијата, пожарникар, security guard, прва помош персонал и така натаму.
Спецификации : Димензии : 125mm*63*35mm Тежина : 0.11 kg
Компатибилни Модели :
Bao Feng : УВ-5 R,УВ-5 RA,УВ-5 RB,УВ-5 RC,УВ-5 RE,УВ-5 RE+Плус,УВ-3Р
УВ-82,УВ-Б5,УВ-Б6,BF-A52,BF-888 S,BF-777 S,BF-666 S..
TYT : TH-UV3 R,ТИ-F5,ТИ-F8,ТИ-UVF9,ТИ-UVF8 D,ТИ-UVF9 D..
Wou Xun : КГ-UVD1 P,КГ-UV6 D,КГ-659, КГ-679, КГ-669, КГ-689, КГ-699, КГ-801,КГ-703 ФАКС, КГ-816, КГ-833 ..
Quan Sheng : TG-K4 AT, TG-2 AT, TG-45 AT, TG-42 AT, TG-22 AT,TG-25 AT,TG-UV2..
Pu Xing : PX-325, PX-333,PX-V6,PX-A6,PX-359,PX-358,PX-325,PX-2 R,PX-888 K.
за Kenwood : TK-240, TK-250, TK-255, TK-260, TK-260 G, TK-270, TK-270 G, TK-272 G, TK-278, TK-278 G, TK-340, TK-349, TK-350, TK-353, TK-360, TK-360 G, TK-370, TK-370 G, TK-373 G, TK-378, TK-378 G, TK-430, TK-431, TK-715, TK-2100, - АПАРАТ TK-2102, TK-2107, TK-2118, TK-2160, TK-3100, TK-3101, TK-3102, TK-3107, TK-3118, TK-3160.
..
Пакетот Вклучува :
1 X Најлон Радио Случај Носителот(MSC-20 D)
1 X String
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, ние ќе ви дадат најдобра услуга и добар квалитет, се надевам дека ќе има добар пат тука.
♣ Сите големи кредитни картички / Пари Booker/QIWI Паричник се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . ♣ Ние прифаќаме alipay тука.
♣ Предмети ќе биде предаден, откако уплатата примена.
♣ Правејќи се дека адресата што треба да се пополнат е точно,ако не,ве молиме да не информирате право еден со оставање на порака во ред страница.
♣ Во денешно време имаме соработка со DHL/EMS/Кина Пост Воздух Mail/Хонгконг Пост Воздух Mail/Сингапур Пост Воздух Mail.
Бесплатен Превозот избор ќе се промени според детали поштата превозот состојба.
♣ Ние може да се направи замена или враќање кога не сте задоволни со купување.
♣ За било размена или враќање на средствата ,ние треба стоката во тоа е оригинална состојба .Купувачи се плати за враќање превозот цена.
♣ Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати предметите.
♣ Вашиот коментар е многу важна за нас .Ако сте задоволни ,ве молиме да земете 1 мин да ни остави вашите скапоцени позитивни повратни информации(5 ѕвезди).
♣ Ако имате било незадоволство,ве молиме контактирајте не веднаш за решение.Оставајќи негативни повратни информации само може да донесе повеќе фрустрација.
♣ Ние ќе изјави како "Подарок" на пониска вредност за сопствена хартија за да се избегне данок за вас.
Ако се потребни никакви посебни declararion,ве молиме да не информирате детали, со цел страница.
♣ Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Кон својствата

Тип:
Додатоци
Фреквентен Опсег:
зависи од радио
Максимален Домет:
3km-5км
Складирање Канал:
зависи од радио
Бренд Име:
YIDATON
Разговор Опсег:
зависи од радио
Воки Токи Тип:
Преносни
Број На Модел На:
MSC-20D торба случај за baofeng радио
Димензии:
Како слик прикажани
Is_Display:
No
Материјал:
Најлон
Преносни радио:
воки токи случај торба
За Baofeng Радио:
носејќи вреќа Случај Носителот
за kenwood воки токи додатоци:
Најлон случаи
Хем радио:
аматерски радио торба случај
преносни радио благајничките:
за baofeng радио додатоци
Baofeng воки токи Додатоци:
за baofeng УВ-5R радио додатоци
носителот торба случај за воки токи:
за Kenwood радио wakie токи

Најдобри предлози во категоријата