.

.

USB Pocsag paging (пејџер) систем repeater/предавателот, безжични нарачување/queuing (ред) систем сигнал бустер, RS232 протокол,

USB Pocsag paging (пејџер) систем repeater/предавателот, безжични нарачување/queuing (ред) систем сигнал бустер, RS232 протокол,

DEN 2640.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Pocsag paging (пејџер) систем repeater/предавателот, безжични нарачување/queuing (ред) систем сигнал бустер, RS232 протокол, фреквенција 402-470 MHz
Слободен софтвер поддршка(LAN поддршка)
Poscag Кодирање формат
Добиете фреквенција : 420-470 Mhz
Предавателот фреквенција : 420-470 Mhz
Излезна моќност : 20 DB Max Датум интерфејс : USB
ПОД власта на снабдувачот
Исто антена за примање и trasmit
Обезбеди договор со понатамошниот развој
Овој USB предавател & repeater можат да работат со сите наши pocsag paging (пејџер) систем на производот.

Кон својствата

Работна Фреквенција:
420-470MHz
Број На Модел На:
GP2016TR-USB
Бренд Име:
SINGCALL
Тип:
POCSAG

Најдобри предлози во категоријата