.

.

4G Антена SMA антенски 3G WCDMA антена LTE антена 12dBi 700-2700MHz за Huawei 4G рутер wifi рутер и модем

4G Антена SMA антенски 3G WCDMA антена LTE антена 12dBi 700-2700MHz за Huawei 4G рутер wifi рутер и модем

DEN 460.32
DEN 253.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


https : //amsolutions.aliexpress.com/store/group/Antennas/708903_500601365.htmlspm=2114.12010615.0.0.1e3a34bd24 Btz
100% Сосема Нов
Висок Квалитет
Магнетна база/застане за избегнување на абразија на вашата маса.
4 G антена со SMA Конектор
Фреквентен Опсег : 700-2700 MHz
VSWR : ≤1.5
Стекнат : 10d Bi
Антена Должина : 29cm
Кабел Должина : околу 200cm
Максимална влезна моќност(W) : 50
Текст Отпорност(Ω) : 50
Конектор : SMA машки
1 * 4 G Антена со SMA машки конектор
Топло Забелешка : почитувани руски пријатели, ве молиме оставете ги вашите име и презиме на испорака адреса, кога ќе се направи нарачка. Бидејќи руската пост е потребно за доставување на пратката. ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Ви благодарам многу за вашата соработка во однапред.
За Плаќање :
1 Ние прифати исплата од Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/ / Пари Booker ! како што се Visa,Web Money (познато како WM), TT трансфери, Western Union, Qiwi паричник, Бразил Boleto и така натаму.
2 ве Молиме контактирајте со нас ако имате проблеми или треба да се менува цената пред вашата исплата,ви Благодариме
За превозот :
1 Ние брод на Alixpress адреса на САМО.Ве молиме контактирајте со нас пред shippment ако треба да ја промените вашата адреса/телефонскиот број/Пост број. Ние ќе брод по confirme вашите адреси.
2 Ние ќе организира стоки за вас во рок од 1-3 работни дена nomally. Ве молиме проверете ги следење на информации се на веб страната : http : //www.17track.net. Ве молиме имајте предвид, тоа ќе трае 2-5 дена пред следење на информации може да се гледа онлајн.
3 Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот или исклучува викенди или празници. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона
За нашата Услуга :
1 ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ги имате било каков проблем или потреба од секоја помош во врска со вашата нарачка,Ние ќе среќен да услуга за вас,ви благодариме.
2 ве Молиме не го отворите спор пред каква било комуникација, ако сте незадоволни со нашите производи или услуги, и, тоа не е никаква помош за вас и нас, ние ќе го реши вашиот проблем ПОБРЗО откако ќе ја добиете вашата reqire, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере, ви благодарам многу!
3 Ние ќе се обидеме потрудиме за вас.Сепак, Некои времиња, ние одговори на вашата порака малку полека во викенд или празник. Ве молиме љубезно разбирање. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО откако ќе работат, ве молиме да бидете трпеливи,Можете да контактирате со Whatsapp, Wechat, Aliwawa, Skype или на Мејл ако многу итна,ви благодариме!
За Повратни информации :
1 Вашето задоволство е наша најголема удобност, ние сме секогаш очекуваат служат за вас!
2 Вашиот коментар и предлог е доста важен за нашето продавница. Ве молиме да ја искористам за момент да се остави позитивни повратни информации со детални Продажба Оценка од 5.
3 Ако не сте задоволни со нашите производи, ве Молиме да ни даде шанса, ние ќе се обидеме потрудиме за вас. Ви благодариме за вашиот љубезно ве молиме да се разбере однапред

Кон својствата

Бренд Име:
AMTunnel
Број На Модел На:
4G антена со SMA конектор
Добивка:
10dBi
конектор:
SMA машки Конектор
Фреквенција:
700-2700MHZ
текст отпорност:
50ohms
Должина на кабел:
за 200cm
боја:
Црна
текст отпорност:
50 Ohm

Најдобри предлози во категоријата