.

.

Нови Електронски Уреди Gadget Ventilador Led Usb Мини ventilador Флексибилни Преносни USB Вентилаторот за Ладење Кулер За Лаптоп Компјутер

Нови Електронски Уреди Gadget Ventilador Led Usb Мини ventilador Флексибилни Преносни USB Вентилаторот за Ладење Кулер За Лаптоп

DEN 89.76
DEN 68.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Електронски Gadgets Gadget Ventilador Usb Вентилатор Led Флексибилни Преносни USB Мини Вентилаторот за Ладење Кулер За Лаптоп Компјутер
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1 PC
Отценети напон : 5 V
Номинална моќност : 1 W
Големина : 145x15x89mm
Боја : Бела.Портокал.Жешка Розова.Зелена.Сина
Plug and play,без возачот инсталација потребни
Напојува преку USB порт,ниска потрошувачка на енергија
се прилагоди на агол, кога не се прекумерно виткање
со навивачите за севкупниот дизајн,фан мотор не може да се отстрани,ве молиме да обрнете внимание за да се избегне вештачки штета
Пакет Содржина :
1 PC Флексибилни Преносни USB Мини Вентилаторот за Ладење Кулер За Лаптоп Компјутер (без мало пакет)

Кон својствата

боја:
Сино, Зелено, Топла Розова, Портокалова, Бела
Пакет:
Yes
Бренд Име:
CARPRIE
Број На Модел На:
USB Мини Вентилаторот за Ладење Кулер
Тип:
USB Вентилатор

Најдобри предлози во категоријата