.

.

5Pcs/Многу DC Компресор Фан Ултра Тивок СРЕДИНАТА на Брзина Brushless Црна Вентилаторот за Ладење на Издувните гасови Компресор Кулер Фан 5V 0.02 50 * 15mm

5Pcs/Многу DC Компресор Фан Ултра Тивок СРЕДИНАТА на Брзина Brushless Црна Вентилаторот за Ладење на Издувните гасови Компресор

DEN 511.20
DEN 384.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Тивко ракав-лого дизајн
Ултра тивок СРЕДИНАТА на брзина brushless DC Компресор
Сечилото Материјал е термопластични UL94 V-0 PBT
Домување Материјал е термопластични УЛ PBT
Оперативен Температура : -10 целзиусови степени степенот до +60 целзиусови степени степен
Животниот Век на 40 целзиусови степени степен : 40000 часа
Оценка : DC 5 V / 0.02 НА
Боја : Црна
Големина : Прибл. 50 x 15mm (D*H)
5 x Компресор

Кон својствата

Фан Живот:
40000 часа
Примена:
Хард Диск
Бренд Име:
VAKIND
Линии:
2 линии
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Ладење Компресор Фан 5015S 5V 0.15 НА
Број На Модел На:
Навивачите & Ладење
Пакет:
No
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Brushless DC Компресор
Бучава:
--
Фан Големина:
Прибл. 50 x 15mm
боја:
Црна
Оценка:
DC 5V / 0.02 НА
Пакет Се Вклучени:
5 x Компресор

Најдобри предлози во категоријата