.

.

SXDOOL SXD8025B24H 80*80*25мм двојна топката имајќи 24V DC 0.20 НА 2P 3800RPM 51CFM axial случај вентилаторот за ладење

SXDOOL SXD8025B24H 80*80*25мм двојна топката имајќи 24V DC 0.20 НА 2P 3800RPM 51CFM axial случај вентилаторот за ладење

DEN 383.52
DEN 330.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бренд : SXDOOL
Модел : SXD8025 B24 H
Големина : 80*80*25mm
Напон : 24 V DC
Актуелни : 0.20 На
ВРТЕЖИ во минута : 3800
CFM : 51 CFM
2 P
Прилагодено е прифатена го поздравуваме вашиот inqury

Кон својствата

Пакет:
Yes
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Бренд Име:
SXDOOL
Фан Големина:
80x80x25mm
Тип:
Heatsink
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Број На Модел На:
SXD8025B24H
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Фан Живот:
50000 часа

Најдобри предлози во категоријата