.

.

Бесплатен превозот USB надворешна звучна картичка десктоп, лаптоп независни микрофон, слушалки аудио конвертор слободен диск

Бесплатен превозот USB надворешна звучна картичка десктоп, лаптоп независни микрофон, слушалки аудио конвертор слободен диск

DEN 628.32
DEN 597.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Име на производ : USB надворешна звучна картичка
Производ интерфејс : USB3.5 (аудио излез, микрофон текст)
Употреба : лаптоп, десктоп компјутер

Кон својствата

Тип:
Надворешни
Бренд Име:
К-Микрофон
Број На Модел На:
S1
Интерфејс Тип:
USB

Најдобри предлози во категоријата