.

.

Оригиналната за ASUS UX31A плоча UX31A2 REV4.1 Главниот одбор со i7 Процесор-3537 8G Меморија на одборот тестирани+работи

Оригиналната за ASUS UX31A плоча UX31A2 REV4.1 Главниот одбор со i7 Процесор-3537 8G Меморија на одборот тестирани+работи

DEN 14400.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оригиналната за ASUS Zen Book UX31 A плоча UX31 A2 REV2.0 Плоча i7 Процесор-3537 8 G Меморија на одборот 100% тестирано


Кон својствата

Број На Модел На:
UX31A
Форма Фактор:
ATX
Почетен Датум:
2011
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
Пристаништа:
HDMI,USB 2.0,USB 3.0,SATA
Тип Socket:
одборот на процесорот
Чипсет:
A55
Форма Фактор:
CEB
Пакет:
No
Меморија канал:
Двојно
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Примена:
Лаптоп
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Меморија Банка:
1 DDR3 DIMM
Објектот Состојба:
Користи
Бренд Име:
SAMXINNO
Модел:
UX31A
Процесор:
i7-3537cpu
меморија:
8G Меморија на одборот
Гаранција:
90days

Најдобри предлози во категоријата