.

.

5 парчиња многу Gdstime DC 12V 2pin Прашина Центрифугални Турбина Компресор Исцрпувачки Фан 4020 4cm 40mm

5 парчиња многу Gdstime DC 12V 2pin Прашина Центрифугални Турбина Компресор Исцрпувачки Фан 4020 4cm 40mm

DEN 589.92
DEN 519.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


МОЈОТ Драг пријател : ако сакате да го нарачате голема количина, ве молиме контактирајте ме за да добиете попуст, ќе се обиде да ги задоволи вашата целна цена. Доколку имате посебни барања за конектор, жица должина, RPM, итн., ве молиме контактирајте ме за да добиете повеќе детали Секој Производ ќе бидат тестирани внимателно пред да пакувам
Објектот Спецификите Е СЛЕДНОВО :
Нови Струење DC 12 V Brushless Компресор Издувните Вентилаторот за Ладење 2 P 40mm 40*40x20mm 4020 S
Параметри :
Димензии : 40x20mm
Конектор : 2 Pin(2.54)
Номинална Напон : DC12 V
Номинална Струја : 0.12±10 Amp
Номинална Брзина : 5500±10%вртежи во минута
Проток на воздух : 2.86 CFM
Бучава : 25±10%велика британија
Имајќи Тип : Ракав
Живот : 35000 часа
Кабел Lenght : 22cm
Тежина : 23g/еез
Пакување Вклучуваат : 5 Компјутери
1.Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата.
Сите производи ќе се провери пред превозот.
2.Ние брод на Адреса на Aliexpress.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни.
Купувачите треба да биде одговорен за сите превозот цена, ако понудата на погрешна адреса.
3.Превозот Логистика :
Кина пост Воздух Парцела,хонг конг Пост Воздухопловната(Регистрирани),Singpost Воздухопловната(Регистрирани),EMS,DHL,итн.
4.Царинските надоместоци : Општо земено,купувачот не треба да плаќаат екстра за време на царинската управа.Ние ќе го пријават како подарок и ниска вредност на пакетот за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, на царинската испостава може да биде стриктна.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
5.Пакување : Хартиена кеса или кутија.
6.Испорача време : Обично,тоа трае околу 15-35 дена,тоа ќе биде одложен од страна на празници,страшно се временски или други unexcepted ризици.
Alipay, Кредитна Картичка,western union,Money Gram, итн.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
Повратни информации е витален дел од Али заедница и ние се обидуваме се потрудиме да добиеш Позитивен Фидбек.
Ние ќе работиме напорно за да го реши секој проблем што може да се излезе, па ве молиме контактирајте со нас пред да замине било Негативни Повратни информации,Лоши повратни информации не е подобар начин да се реши проблемот.
Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Ви благодариме!
Ние им овозможи размена други модели ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси freightage на враќање и замена . Исто така, ние треба да reship објектот во рок од 1-5days.
Морате да не контактирате доколку имате потреба да се вратите или размена во рок од 5 дена, кога сте примиле пакетот.
Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обично во рок од 24 часа.
Ние можеме да снабдување на големо и ОЕМ.

Кон својствата

Бренд Име:
gdstime
Број На Модел На:
КИП GDT4020S12V2P2.5 компресор 5c
is_customized:
Yes
Фан Големина:
4 см

Најдобри предлози во категоријата