.

.

Бесплатен превозот оригиналната плоча за MSI B75MA-P45 LGA 1155 DDR3 одбори поддршка 22nm B75 Работната плоча

Бесплатен превозот оригиналната плоча за MSI B75MA-P45 LGA 1155 DDR3 одбори поддршка 22nm B75 Работната плоча

DEN 3210.72
DEN 2633.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Чипсет Производител:
Intel
Пристаништа:
USB 3.0,Ethernet,USB 2.0,DVI,PS2,VGA
Чипсет:
Intel B75
Објектот Состојба:
Користи
Хард Диск Интерфејс:
SATA II SATA III
Примена:
Десктоп
Пакет:
No
Меморија Банка:
4 DDR3 DIMM
Тип Socket:
LGA 1155
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Форма Фактор:
Micro-ATX
Меморија Тип:
DDR3
Број На Модел На:
B75MA-P45
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Бренд Име:
MSI
Меморија канал:
Двојно
Производи Статус:
Акции, Кои Се Користат
Проширување Слотови:
PCI Express X16
Главниот Одбор Платформа Тип:
Intel

Најдобри предлози во категоријата