.

.

Бесплатен превозот sunon KDE1205PHV2 5015 5CM 12V 1.0 W Тивка Фан Velocimetry 50x50x15mm

Бесплатен превозот sunon KDE1205PHV2 5015 5CM 12V 1.0 W Тивка Фан Velocimetry 50x50x15mm

DEN 576.00
DEN 449.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип:
Фан
Бренд Име:
SUNON
Фан Големина:
5cm
Линии:
3 Линии
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
KDE1205PHV2

Најдобри предлози во категоријата