.

.

НЕМА ЛОГОТО НЕМА Печатење 180*90cm Texas Hold ' em Baccarat Покер Чип Табела Мат Овална Гума Покер Gambing Мат Зелена Маса Крпа

НЕМА ЛОГОТО НЕМА Печатење 180*90cm Texas Hold ' em Baccarat Покер Чип Табела Мат Овална Гума Покер Gambing Мат Зелена Маса Крпа

DEN 6624.00
DEN 3444.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


НЕМА ЛОГОТО НЕМА Печатење Texas Hold ' em Покер Масата Мат Овална Гума Покер Игри Мат Маса Крпа со Торба
1.Ние си имаме свој фабрика и стабилно снабдување . 2.Ние сме професионални за производство на покер чипови и други казино додатоци . 3.Ние можеме да произведуваат сопствени производи како клиенти дизајни . 4.Ако имате било какви прашања ,ве молиме да бидат слободни да контакт . Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1. Увозни давачки , даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. 2. Uasually ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царинската даноци.Но, поради различни политики во различни земји,не може да биде царински даноци што треба да се плати од страна на купувачот. Превозот Адреса за Безбедност ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса ќе се полни кога ќе нарачката е десно.Било која адреса грешки или промени кога пакетот е на начин на испорака бара дополнителни превозот надомест. Полно Име е Rrquired за Нормално Подигнување Бидејќи на руската поштенска политика корекција, купувачи се requaired да се пополни име и презиме на примателот за нормално подигнување. Што да правам кога купување заштита времето истекува ? Ако купите заштита на време е ruuning надвор ,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Дали постојат какви било царински даноци? Uasually ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царинската даноци.Но, поради различни политики во различни земји,не може да биде царински даноци што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака, кога сте на ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да ни остават 5-ѕвезди позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви прашања ,ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите ~ Било какви проблеми може да бидат решени преку комуникација.

Кон својствата

боја:
Зелена
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ТЦ-NGreen
Тип:
тексас покер
боја:
Зелена
Материјал:
Гума+Mutispandex
Тип:
овална
маса крпа големина:
1.8*0.9
Тежина:
2kg

Најдобри предлози во категоријата