.

.

YAM Флексибилни Преносни Виткање LED Клип На Читање Книга Светлина Светилка За Читателот Поттикне

YAM Флексибилни Преносни Виткање LED Клип На Читање Книга Светлина Светилка За Читателот Поттикне

DEN 97.92
DEN 73.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

YAM Флексибилни Преносни Виткање LED Клип На Читање Книга Светлина Светилка За Читателот Поттикне 100% сосема нов и висок квалитет Количина : 1pc Боја : Црна Светлината боја : бела Големина : 20.5 cm x 4cm / 8 x 1.6" ( приближно ) Моќност : 0.1 W Напон : 3 V Напојува : 2 x CR2032 батерии Силикони Телото Дава Мека Заштита за Вашите Уреди Или Книги, Не Претпазливи На Гребење И Оштетување Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Кон својствата

Бренд Име:
YAM
сертификација:
CCC
Wattage:
As details
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
како детали
Е Батерии Вклучени:
No
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Извор На Енергија:
Батерија
Тип На Батерија:
CR2032
Број На Модел На:
T8WED9521%
Карактеристики:
како детали
Тип На Објект:
Книгата Светла

Најдобри предлози во категоријата