.

.

1 парче Прочистувач на Воздух DIY Делови HEPA Филтер 40cm*30cm*5mm Микро Филтри за Воздух Замена за YADU KJF2105T 2106T 2108TM 2901

1 парче Прочистувач на Воздух DIY Делови HEPA Филтер 40cm*30cm*5mm Микро Филтри за Воздух Замена за YADU KJF2105T 2106T 2108TM

DEN 565.92
DEN 458.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% сосема нов!
Објектот се вклопува ВОЗРАСНИТЕ. KJF2105 T 2106 T 2108 TM 2901
Објектот големина (приближно) како на слика show (Прирачник за мерење,дозволете 0.5~1cm! )
ЗАБЕЛЕШКА : за Посебна намена за DIY ! можете да ја исечете го надвор за да се исполнат вашата потреба!

Кон својствата

Тип:
Прочистувач На Воздух Делови
Број На Модел На:
HEPA Филтер
Бренд Име:
bcecynep

Најдобри предлози во категоријата