.

.

Овлажнител Делови HU4102 HEPA Филтер Core замена за Philips HU4801 HU4802 HU4803

Овлажнител Делови HU4102 HEPA Филтер Core замена за Philips HU4801 HU4802 HU4803

DEN 565.92
DEN 300.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% сосема нов!
Објектот големина(приближно) : како на сликата шоу
Објектот pakage вклучува 1 парче Hepa филтер
Објектот е погодна за модели : HU4801 HU4802 HU4803 HU4102
КОРИСТЕТЕ ГО ПОКАЖЕ :

Кон својствата

Тип:
Одвлажнување Делови
Број На Модел На:
Филтер за HU4801 HU4802 HU4803

Најдобри предлози во категоријата