.

.

COKK волна Beret Женски Зимски Капи За Жените Pompom Крзно Достигнаа Рамен Капа Boina Дами Девојки Berets Капа Англија Стил Нова Шапка

COKK волна Beret Женски Зимски Капи За Жените Pompom Крзно Достигнаа Рамен Капа Boina Дами Девојки Berets Капа Англија

DEN 958.08
DEN 575.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[xlmodel]-[custom]-[34982]
Точка Име : COKK 100% волна Beret Женски Зимски Капи За Жените Pompom Крзно Достигнаа Рамен Капа Boina Дами Девојки Berets Капа Англија Стил Шапка Нови Карактеристики : Стил : Beret Материјал : волна Шапка обемот : 56-58cm
Количина : 1 Pcs
Пол : Капи За Жени
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не ум пред цел. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, Индивидуални слика можеби малку chromatism , ви Благодариме!
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[41676]
Напомена :
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 7-15 дена да пристигнат.
За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Заеднички Проблем
Кога пакетот ќе биде испратена по направи исплата .
Сите производи ќе бидат испратени во 1-3 дена по уплатата надолу
Колку За царина ?
Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. За да се осигурате дека сте ја платиле
минимален данок, ние ќе ги прогласи како подароци со ниска вредност
Како можам да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела во цел на информации директно. Ако какво било сомневање, ве молиме контактирајте со нас.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
Ако мојот пакет е изгубен на патот ,но цел е завршена ,Како може да добијам надоместок ?
можете да контактирате со нас ,ние може да испрати нова или враќање на пари по потврди
Повратни информации
1. Ние зависи од задоволството на нашите клиенти за да се успее. Ние негува секој клиент.
Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави
позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ,ние со задоволство ќе го стори истото за вас .
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука
Ви благодариме за вашето разбирање
Контактирајте Со Нас
1.Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на ,ве молиме слободно контактирајте со нас !
2.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress Trade Manager или e-mail за нас !
3. Па ве молиме контактирајте со нас во секое време .

Кон својствата

Бренд Име:
COKK
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
HC0981
Материјал:
Волна
Тип На Објект:
Berets
Текстурата на материјалот:
100%волна
За сезоната:
зима, пролет, есен
Големина:
M (56-58cm)
Пол:
Beret Зимски Капи За Жените Beret Женски
Бесплатен превозот :
Пад На Превозот Продажба На Големо
боја:
црна, сива

Најдобри предлози во категоријата