.

.

Коноп материјал црно и бело карирани beret мажите машки краток стреи неколку berets шапка едноставна капа класичен Ретро berets капа homme

Коноп материјал црно и бело карирани beret мажите машки краток стреи неколку berets шапка едноставна капа класичен Ретро berets

DEN 627.84
DEN 471.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Детали за производот Стреи : рамни стреи Капа врвот стил : купола Капа стил : краток стреи Боја : Големи решетки, мали решетки 1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. 2. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Превозот 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail,стигнат до најголемиот број на земји во рамките 3555 работни дена. 2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. 3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачка) се Врати и Гаранција 1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување 2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. 3. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. 4. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад. Повратни информации 1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. 3.Ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за разбирањето!

Кон својствата

Шапка Големина:
една големина
Тип На Објект:
Berets
Бренд Име:
outfly
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Plaid
Број На Модел На:
B11124
Стил:
Диви
Методи за обработка на:
Печатење
Популарната елементи:
Хип Хоп
Шема:
Решетки
соодветни сезона:
зима, пролет, есен

Најдобри предлози во категоријата