.

.

2018 Нова мода жена рачно изработени сламена шапка Bowknot лента сонцето капи широк обод чисто женски лето сенка плажа шапка анти ув капа

2018 Нова мода жена рачно изработени сламена шапка Bowknot лента сонцето капи широк обод чисто женски лето сенка плажа шапка

DEN 514.56
DEN 309.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
56-58cm
Тип На Објект:
Сонцето Капи
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Бренд Име:
USPOP
Број На Модел На:
ББ-XiaoXiangFeng
Материјал:
Слама
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
боја:
Како слика покажа
Големина:
57cm

Најдобри предлози во категоријата