.

.

2018 Нова Коска Бејзбол Капа Мажи Жени Snapback Бренд Безбол Капи Капи За Мажи Жени Фармерки Gorras Casquette Chapeu Капи Шапка

2018 Нова Коска Бејзбол Капа Мажи Жени Snapback Бренд Безбол Капи Капи За Мажи Жени Фармерки Gorras Casquette Chapeu Капи Шапка

DEN 412.80
DEN 268.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2018 Нова Коска Бејзбол Капа Мажи Жени Snapback Брендот Голф Воена Капи Капи За Мажи Жени Фармерки Gorras Casquette Chapeu Капи Шапка
100% Сосема нов висок квалитет
Материјал : памук ,фармерки
Шапка околу 54-61cm, Прилагодлив ,погодни за повеќето луѓе
сезона : пролет, лето, есен, зима
Пол : Унисекс, жените капа, мажите капа
Стил : Случајни ,Мода
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, ви Благодариме!
За Нас :
Плаќање :
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес кој се заснова на ЗАЧУВАМ; Банкарски Трансфер; Western Union; Сите други метод кој овозможува Aliexpress
За Превозот :
1.Ние гарантираме за да брод во рамките на 5days по исплата потврда (освен Одмор)
Предмети се испраќаат од Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 40 работни дена.
2.Други експрес сервис може да бидат обезбедени, исто така, клиентот плаќа. Експрес цена прикажани може да не бидат во право, контактирајте со нас за да ја проверите. (UPS-от, DHL, FEDEX, ТНТ, EMS, ARAMEX, итн.)
За Повратни Информации :
1.Ако сте задоволни со трансакцијата,ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации. Ние со задоволство ќе го стори истото за вас. Ви благодариме за вашето разбирање & соработка однапред.
2.Ве молиме Контактирајте со нас пред да Замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми во време.

Кон својствата

Тип На Објект:
Безбол Капи
Шаблон Тип:
Цврста
Рака Тип:
прилагодлив
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
капи, безбол капи, шапки
Шапка Големина:
една големина
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
AETRUE
боја:
светло сини фармерки, средината фармерки сина, темно сини фармерки
Usage8:
Бренд, Познат, Нова, голф
Сезоната:
пролетта, летото ,snapback шапка , шапка зима, есен
Usage3 :
Gorro ,gorras, snapback, секојдневен, мода
Материјал:
памук, фармерки,тексас
Околу шапка:
54-61cm, Прилагодлив
ip камери 1080p wifi:
бејзбол капа, коска masculino,casquette
Usage2:
casquette капа, коска, хип хоп,отворено спорт
usage5:
капи за мажите, капи за мажите,капи за жени
Пол :
Унисекс, homme, жените капа, мажите цап,цап мажи

Најдобри предлози во категоријата