.

.

Лето цвет Деца Безбол Капи Алтернативни заковки Хип хоп Капа snapback капи Бебе Момчиња Девојчиња Достигнаа капа

Лето цвет Деца Безбол Капи Алтернативни заковки Хип хоп Капа snapback капи Бебе Момчиња Девојчиња Достигнаа капа

DEN 378.24
DEN 314.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2016 Лето цвет Деца Безбол Капи Алтернативни заковки Хип хоп Капа snapback капи Бебе Момчиња Девојчиња Достигнаа капа Боја : 6 Бои како што е подолу слики Главата обемот : 51-55 CM 1 cm=0.394 инчен може да се прилагоди за 2-8 години деца да се носат
Бесплатен превозот од Кина пост воздух пошта е бавен,тоа ќе потрае околу 15-30 дена да пристигне повеќето земји,и ќе се преземат за 25-60 дена да руски итн. Ако ви треба Брза испорака е EMS(5-13 дена),DHL,Fedex,итн. (3-8 дена.) можете да изберете ви се допаѓа испорака начин,благодарение!

Кон својствата

Тип На Објект:
Безбол Капи
Шаблон Тип:
Крпеница
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Doitbest
Материјал:
Памук
Рака Тип:
прилагодлив
Шапка Големина:
една големина
Број На Модел На:
E770

Најдобри предлози во категоријата