.

.

ТУТУ 12 КОМПЈУТЕРИ/многу Закачалки Хартија Клипови Идеи Можат да се Откажам Картичка Pin Фотографии На Ознака за Статистика Канцелариски Прибор за Производи H0039

ТУТУ 12 КОМПЈУТЕРИ/многу Закачалки Хартија Клипови Идеи Можат да се Откажам Картичка Pin Фотографии На Ознака за Статистика

DEN 95.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


по парче големина : 35mm*23mm

Кон својствата

Облик На Хартија Клип:
Yes
Магнетно:
No
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
H0039
Тип:
Хартија Клип

Најдобри предлози во категоријата