.

.

Едноставна ретро шупливи метални риба клип за врзивно средство, шарени filofax хартија организиран клипови, паметни менгеме злато/роуз/розова/нане/сребрена

Едноставна ретро шупливи метални риба клип за врзивно средство, шарени filofax хартија организиран клипови, паметни менгеме

DEN 34.56
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Злато :
Сребро :
Роуз злато :
Нане :
Виолетова :
Имајте на ум 1 : Поради различни производство серии, може да има отстапување од 1 до 3 CM за предмети
Забелешка 2 : Бои на вашиот монитор може да се разликуваат од реалните производ бои во зависност од вашиот monitor settings
Забелешка 3 : За бои, различни луѓе од различни земји може да го името различно, па затоа ве молиме размислете внимателно пред да го плати.
Плаќање
1.Сите плаќање е заштитена од Сигурна Исплата .Кога ќе го поставите цел, ве молиме да се платат на време. Ние ќе организира испорача како ќе добиеме вашата уплата порака.
2.Уплатата е само ослободен по стоките се испорачани.Ве молиме не грижете се, за да ги купат.
3,Повеќе со цел, повеќе конкурентна цена.
Превозот И Предавање
Ние, главно, се користи Кина пост воздух mail / Хонгконг пост воздух mail /сингапур пост воздух mail/DHL/UPS/ФЕДЕКС/ЕМС.
Кина пост воздух mail / Хонгконг пост воздух mail /сингапур пост воздух мај трае околу 7-30 дена(или повеќе) во вообичаените;
DHL/UPS/ФЕДЕКС трае околу 3-7 дена во вообичаените; ЕМС трае околу 7-15 дена во вообичаеното.
Царинските надоместоци & Осигурување
Во повеќето време, купувачот neednt да се плати било царински. Добро ја прогласи како подарок и ниска вредност за да се избегне данок.
Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник е строга. Ние не сме одговорни за било царинска такса,
Ве молиме проверете на царинската политика на свој место, како што се Италија и Холандија. Ако треба да се плати
царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Купувачи се
одговорни за било каква осигурување. Ве молиме контактирајте со нас однапред, ако треба.
Наплата
Размена Само
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате објектот,и да се врати точка мора да биде во тоа
оригинална состојба, купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или неточно
испраќаат предмети.
Повратни информации
1.Ако имате било какви информации, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress со вашето име / aliexpress ID & item
број пред цел.
2.Како одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Ве молиме да комуницирам со нас пред
ви се случува да ни остави неутрален / neg. повратни информации.

Кон својствата

боја:
голем злато, средни злато, мали злато, голема сребрена, средни сребро, мали сребро, големи се зголеми злато, средни розово злато, мали се зголеми злато, големи нане, средни нане, мали нане, големи виолетова, средни виолетова, мали пурпурна
Број На Модел На:
clips-2
Магнетно:
No
Материјал:
Метал
Тип:
менгеме
боја:
злато, розова, розово злато, нане, сребро.

Најдобри предлози во категоријата